: 09120702119

تأثیر تابلوسازی بر رونق یک کسب و کار

تأثیر تابلوسازی بر رونق یک کسب و کار

تأثیر تابلوسازی بر رونق یک کسب و کار

  • 24 آوریل
  • 0
  • مدیریت

تابلو یک مغازه یا یک شرکت از هر طرح یا نمایی که برخوردار باشد نشان‌دهنده اطلاعات کسب و کار و محصولات شما به مشتریان است.

تابلوها در اندازه، رنگ، جنس و مدل‌های مختلف ساخته می‌شوند، اما در هر حالتی که باشند همگی یک هدف را دنبال می‌کنند، آن‌ها مشتریان را به سمت شما هدایت می‌کنند و باعث ارتباط شما با مشتریان می‌شوند.

به همین دلیل است که صنعت تابلوسازی امروزه با پیشرفت‌های زیادی مواجه شده است و صاحبان این حرفه از ابزارهای مدرنی برای ساخت تابلوها استفاده می‌کنند. تابلو بخشی از مغازه، شرکت و یا حرفه شما است. اولین تأثیری که یک تابلو بر جای می‌گذارد، نقش مهمی در جذب مشتری ایفا می‌کند و به عبارت دیگر تابلو مهمترین ابزار فروشی است که شما در اختیار دارید.

تا حالا شده که به تابلو فروشگاه یا یک محل کسب خودتان از دید مشتری نگاه کنید؟ آیا این تابو به خوبی محصولات و حرفه شما را به مشتری نشان می‌دهد؟ ما در تابلوسازی تابلو روژ با به کارگیری از بالاترین استانداردها و بهترین کیفیت به شما کمک می‌کنیم تا برند خود را به صورت حرفه‌ای به مشتریان معرفی کنید.

تابلو مهمترین بخش کسب و کار به شمار می‌روند و باعث ورود مشتریان به محل کار شما می‌شوند. یک مشتری جدید مطمئناً اعتماد کمتری به یک فروشگاه دارد که چراغ‌های تابلوی آن سوخته یا دارای رنگ‌های غیر جذاب بوده یا چراغ‌های آن به طور نامنظم چشمک می‌زند و به طور کلی ظاهری نامناسب دارد.

در مقابل رقبا ممکن است از یک تابلو چشم‌نواز و جذاب و مدرن استفاده کنند که هر ببیننده‌ای را به سمت خود جذب می‌کند.

تابلوسازی تابلو روژ به خوبی به اهمیت و نقش تابلوها در رشد و توسعه یک کسب و کار و برند پی برده است و با بکارگیری افراد حرفه‌ای و ارائه طرح‌ها و مدل‌های متنوع و جذاب به شما کمک می‌کند تا به بهترین نحو پیام خود را از طریق تابلو به مشتریان منتقل کرده و آن‌ها را به سمت خود جذب کنید.

تابلوها باعث اعتماد مشتری می‌شوند و گاهی این اعتماد می‌تواند سال‌ها باقی بماند و به سایرین نیز منتقل گردد. همین اعتماد است که باعث جذب مشتری می‌شود و نقش تابلوها را برجسته‌تر می‌کند. در اینجا به برخی از نکات مهم اشاره می‌کنیم که هم به شما در انتخاب تابلو و هم به فعالان حرفه تابلوسازی در ساخت تابلو کمک خواهد کرد.

  •      اولین نکته این است که تابلوها بهتر است در بالا و مرکز فروشگاه، مغازه و یا ساختمان شرکت نصب شوند تا نمایی بهتری داشته باشند؛ یک تابلو خوب به مشتری می‌گوید که به چه دلیلی به این تابلو نگاه می‌کند و معرف برند شما می‌باشد. یک تابلو خوب باید بتواند توجه و علاقه مشتری را جلب کند، همان کاری که یک تیتر خبری در روزنامه یا مجله می‌کند و باعث می‌شود تا خواننده برای جزئیات بیشتر آن را خریداری کند.

 

  •      یکی از مهمترین مسائل در تابلوسازی این است که به اصطلاح مختصر و مفید باشد. مشتریان بسیاری از اوقات عجله دارند و زمانی برای توجه به عبارات طولانی نمی‌کنند و به همین دلیل ممکن است از مقابل چنین تابلویی سریع عبور کنند، پس در زمان انتخاب تابلو یا تابلوسازی این مسئله را در نظر بگیرید. گاهی اوقات با کمترین تعداد حروف هم می‌توانید تأثیر شگرفی در جذب مشتری داشته باشید.

 

  •      از فونت‌هایی استفاده کنید که خواندن آن‌ها برای همه راحت است. فونت‌های مشخص و البته جذاب در کنار استفاده از رنگ‌های متنوع می‌تواند در اولین نگاه پیام شما را به مشتری انتقال دهد. اگر مشتری نتواند آن را بخواند از جلوی آن رد می‌شود. البته این مسئله در مورد فونت‌های بسیار ریز هم صادق است. با انتخاب صحیح می‌تواند به جای فراری دادن مشتریان، آن‌ها را به سمت خود جذب کنید.

 

  •      از طرح‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های متنوع و سرگرم‌کننده برای تابلو‌ها استفاده کنید. گاهی برخی از مدل‌ها کسل‌کننده هستند. توجه داشته باشید که هدف اصلی جلب توجه مشتریان و یا عابرین است. با یک طرح جالب می‌توانید نشان دهید که کسب و کار شما جذاب و حتی سرگرم‌کننده است. گاهی ممکن است مدل و طرح تابلو شما به قدری برای مردم جذاب باشد که با آن عکس گرفته و آن را در صفحات شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذارند و به طور ناخواسته باعث نشان دادن برند شما به تعداد افراد بیشتری شوند.

 

  •     از طرفی باید خلاق باشید و از ایده‌های تکراری استفاده نکنید. همان طور که می‌خواهید کسب و کار شما برتر از سایرین باشد، تابلو شما هم باید منحصر به فرد باشد.

تابلوها می‌توانند بسیار خاطره‌انگیز باشند، اگر از مدل و طرح مناسبی برخوردار باشند می‌توانند سال‌ها در ذهن مشتریان باقی مانده و آن‌ها را متقاعد به مراجعه چندباره به فروشگاه یا کسب و کار شما کنند. مشاوره با افراد حرفه‌ای و شرکت‌های تابوسازی موفق به شما در انتخاب بهترین تابلو و البته توسعه کسب و کارتان کمک خواهد کرد. مجموعه تابلوسازی تابلو روژ با بکارگیری آخرین تکنیک‌ها، محصولات، روش‌ها و ابزار آماده پاسخ‌گویی به تمامی نیازهای شما بوده و شما را در توسعه برند و کسب و کارتان یاری خواهد کرد.

تابلو سازی روژ

تابلو سازی روژ یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و تابلو تبلیغاتی.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

مقالات مرتبط
Call Now Button